Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Gökhan Evlek, Arabam.com hakkında Co-op deneyimlerini bizlere aktarıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Nur Kireççi , Gratis departmanı hakkında Co-op deneyimlerini bizlere aktarıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Tuğba Gül Kalkan , BCE Glass Industry (Billur Cam Endüstrisi) hakkında Co-op deneyimlerini bizlere aktarıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Gülşah Yirmibeş,  Anzera Öğrenme Teknolojileri Departmanı hakkında Co-op deneyimlerini bizlere aktarıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Mert Ölmez, Altınbaş Kuyumculuk E-Ticaret Departmanı için Co-op deneyimleri hakkında bizleri bilgilendiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÖKHAN EVLEK

NUR KİREÇÇİ

TUĞBA GÜL KALKAN

GÜLŞAH YİRMİBEŞ

MERT ÖLMEZ

İktisadi ve İdari Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunumuz Aylin Mermer, Altınbaş Kuyumculuk İnsan Kaynakları Departmanı için Co-op sürecini ve deneyimlerini bizler ile paylaşıyor.

AYLİN MERMER

İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunumuz Ahmet Emin Çalışan, Altınbaş Kuyumculuk E-Ticaret Departmanı için Co-op sürecini ve deneyimlerini bizler ile paylaşıyor.

AHMET EMİN ÇALIŞAN

© 2021 Altınbaş Üniversitesi Bilgi Teknolojiler ve Güvenliği Daire Başkanlığı